Zakup biletu autobusowego przez komórkę? Teraz to możliwe!

Świat się zmienia, idzie z duchem czasu. Długie kolejki do sklepów, które znamy z poprzedniego ustroju, bezpowrotnie zniknęły. Obecnie większość spraw możemy załatwić online, co więcej – Internet mamy przy sobie w każdej chwili. I to właśnie niesie za sobą całą masę korzyści. Nowoczesny smartfon to bardzo przydatne narzędzie, zwłaszcza w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Technologia przychodzi z pomocą podróżnym

 Nietrudno wyobrazić sobie sytuację, w której pilnie potrzebujemy informacji o dostępnych połączeniach z odległym miastem. Awaria samochodu na trasie lub znaczne opóźnienie samolotu ze względu na ciężkie warunki pogodowe to tylko niektóre z przygód, które mogą się nam przydarzyć. Szczęśliwie, dzięki rozwojowi techniki możemy w ciągu kilku minut odnaleźć stację kolejową, dworzec, czy najbliższy przystanek, a także od razu zarezerwować miejsce w autobusie. Prosto, skutecznie i nierzadko znacznie taniej.

Planując podróż, warto poświęcić chwilę czasu i zainstalować aplikację, dzięki której będziemy mieli dostęp do najświeższych informacji odnośnie awaryjnych połączeń autobusowych na terenie kraju. Może się to okazać bardzo przydatne. Wielu przewoźników udostępnia bezpłatne oprogramowanie na telefon (android, windows, czy IOS). Dzięki niemu możemy zapoznać się z aktualną ofertą firmy transportowej, dowiedzieć o cenę biletu, a w niektórych przypadkach także je zakupić.

Warto zatem zajrzeć na strony przewoźników takie jak  Wirtualny Dworzec, które umożliwiają nie tylko sprawdzenie dostępnych połączeń i porównanie oferty przewoźników, ale także rezerwację biletów i możliwość ich zakupu w konkurencyjnych cenach.

 

Mała aplikacja, duże możliwości 

Pośrednicy oferują bardzo ciekawe rozwiązania mobilne, dzięki którym możemy za pomocą telefonu komórkowego dokonać wszelkich operacji związanych z przejazdem. Dzięki zgromadzonej pokaźnej ofercie firm transportowych możemy przebierać wśród propozycji najbardziej popularnych przewoźników na terenie kraju. Odnalazłszy pożądany kurs od razu otrzymujemy informację o dostępnych w autobusie miejscach.  W łatwy sposób możemy także wyszukać przejazd w późniejszych terminach. Dla przykładu,  strona www.dworzeconline.pl wyświetla od razu informację o cenie,  oferując możliwość zakupu biletu przez wersję mobilną serwisu. Nabycie miejsca w autobusie odbywa się za pomocą kilku stuknięć w ekran telefonu, a płatności dokonujemy przy wykorzystaniu usług bezpiecznego agenta transferowego. Biletu nie musimy drukować, wystarczy okazać go na urządzeniu mobilnym podczas wsiadania do autobusu.

Warto pamiętać, że serwis umożliwia wybór zniżki przed zakupem biletu, a pokazane ceny zawierają już upusty, związane z aktualnymi promocjami przewoźników. Cena może nas więc mile zaskoczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

stat4u