Warszawa Zwiedzanie

Warszawa gości co roku wielu turystów. Trudno się temu dziwić, miasto ma pasjonującą historię, wiele niezwykłych zabytków (wbrew powszechnej opinii nie cała Warszawa królewska uległa zniszczeniu w czasie wojny), a przy tym pełne jest instytucji kultury i muzeów na najwyższym światowym poziomie. Podczas układania programu pobytu oraz w czasie zwiedzania przyda się profesjonalna pomoc. Podpowiadamy, gdzie jej szukać i opowiadamy czym jest Warszawa Zwiedzanie!

Warszawa miasto niezwykłe

W historii Warszawy niczym w soczewce skupiają się i odbijają dzieje całego kraju. Nasza stolica to miasto królów, wspaniałych artystów, noblistów, powstańców, miasto które w czasie wojny straciło setki tysięcy mieszkańców w tym niemal całą społeczność żydowską, największą w Europie. Poszukiwanie i odkrywanie śladów tej niezwykłej, bardzo dramatycznej przeszłości to zadanie wymagające dobrego przygotowania.

Ekspozycje w rezydencjach królewskich, a więc na Zamku, w Łazienkach i w Wilanowie oraz instytucje takie jak Muzeum Warszawy, Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Historii Żydów Polskich Polin budują pasjonującą narrację o dziejach miasta i porządkują wiedzę, z którą przekraczamy ich progi. Warszawa to jednak nie tylko szeroko znane zabytki i muzea, to również podwórka i zaułki, które były świadkami dramatycznych wydarzeń, np. z okresu powstania warszawskiego. Doświadczony, licencjonowany przewodnik po Warszawie pomoże Państwu poznać to miasto „od podszewki”, sięgając do anegdoty, rodzinnej opowieści, relacji świadków wydarzeń.

Zwiedzanie z przewodnikiem może być fantastyczną lekcją historii dla grup szkolnych. Ważne, aby osoba, z której usług Państwo skorzystają potrafiła nadać wspólnej wyprawie walory edukacyjne, poruszając jednocześnie Państwa emocje i wyobraźnię.

Warszawa Zwiedzanie – pomoc, inspiracja, przewodnicy

Wybierając się do Warszawy, odwiedźcie Państwo portal http://warszawazwiedzanie.pl/. Dlaczego warto tam zajrzeć? Twórcy serwisu nawiązali współpracę z cieszącymi się świetną renomą i uwielbianymi przez turystów przewodnikami po Warszawie. Dzięki temu mogą Państwo w jednym miejscu znaleźć znakomitą ofertę usług licencjonowanych przewodników, zyskując gwarancję, że zwiedzanie będzie wyjątkowym i poruszającym przeżyciem.

Warszawa Zwiedzanie organizuje oprowadzanie po stolicy dla turystów indywidualnych i grup (w tym wycieczek szkolnych) w wielu różnych językach. Pracownicy biura to prawdziwi pasjonaci, którzy kreują wyjątkową, rodzinną atmosferę i starają się pomóc turystom w każdej możliwej kwestii (nocleg, posiłki), a przygotowany w porozumieniu z Państwem program wycieczki zawsze jest odzwierciedleniem Waszych zainteresowań i oczekiwań.

Na stronach serwisu publikowane są również zdjęcia i informacje o zabytkach Warszawy, które mogą być pomocne przy ustalaniu trasy zwiedzania z przewodnikiem, ale mogą także służyć jako inspiracja do samodzielnego odkrywania uroków stolicy.

Niewiele jest w Polsce miast, w których czeka na Państwa tyle atrakcji, ile możecie znaleźć w Warszawie. Przekonajcie się sami, jak niezwykłym miejscem jest stolica!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

stat4u